Skijaško natjecanje

Objavljeno: Srijeda, 15 Veljača 2023 Napisao/la Ivica Lozančić

U nedjelju 5.2.2023. održano je prvenstvo Dalmacije u alpskom skijanju disciplina veleslalom.
Po iznimno hladnom vremenu natjecali se učenici naše škole te ostvarili sljedeće rezultate:
• U kategoriji ispod 10 godina djevojčice Ivana Vrgoč osvojila je prvo mjesto
• U kategoriji ispod 10 godina dječaci Čičak Josip osvojio je prvo mjesto, a Karlo Zrno četvrto mjesto
• U kategoriji ispod 12 godina dječaci Čičak Ivan osvojio je prvo mjesto
• U kategoriji ispod 16 godina dječaci Smoljo Marko osvojio je drugo mjesto

U nedjelju 12.2.2023. održano je prvenstvo Herceg-bosne u alpskom skijanju disciplina veleslalom. Učenici naše škole ostvarili su slijedeće rezultate:
• U kategoriji ispod 8 godina dječaci Lozančić Toma osvojio je drugo mjesto
• U kategoriji ispod 10 godina djevojčice Vrgoč Ivana osvojila je prvo mjesto, a Smoljo Lea treće mjesto
• U kategoriji ispod 10 godina dječaci Karlo Zrno osvojio je prvo mjesto, Čičak Josip drugo mjesto, a Svalina Ivan četvrto mjesto
• U kategoriji ispod 12 godina dječaci Čičak Ivan osvojio je drugo mjesto
• U kategoriji ispod 16 godina djevojčice Smoljo Laura osvojila je prvo mjesto
• U kategoriji ispod 16 godina dječaci Mioč Petar osvojio je drugo mjesto, a Smoljo Marko treće mjesto
Vrgoč Ivana i Karlo Zrno bili su najbrži u svojoj kategoriji kao i Smoljo Laura , a Toma Lozančić osvojio pehar za najmlađeg natjecatelja.

Svim učenicima čestitamo na ostvarenim rezultatima!