Uručene nagrade za najbolji likovni rad na temu „Zaštita od mina“

Kreirano Petak, 15 Studeni 2019 Ažurirano Petak, 15 Studeni 2019 Objavljeno Petak, 15 Studeni 2019 Napisao/la Ružica

Na likovnom natječaju za najbolji likovni rad  učenika osnovnih škola na temu „ Zaštita od mina" u organizaciji Turske vojne misije u BiH najuspješnije su bile učenice naše škole  Mia Ćosić (V. razred) i Ivona Čolić (III. razred).

Pripadnici gore navedene organizacije su u petak 15. 11. 2019. godine učenicama  Miji i Ivoni uručili prigodne nagrade. Na temu „Zaštita od mina“ prethodno su održana predavanja u našoj školi kako bi se ukazalo na opasnosti od tih eksplozivnih sredstava, podigla svijest kod djece školske dobi te smanjila mogućnost nesreća na prostoru naše općine.

Čestitkama su se pridružili i učenici V. i III. razreda, učiteljice te ravnatelj naše škole.

Mihaela-Karmen Mihaljević