Humanitarna akcija " Jedan slatkiš - jedno dijete"

Kreirano Četvrtak, 20 Prosinac 2018 Ažurirano Četvrtak, 20 Prosinac 2018 Objavljeno Četvrtak, 20 Prosinac 2018 Napisao/la Antonela Vrgoč

Početkom prosinca, Vijeće učenika naše škole organiziralo je već tradicionalnu humanitarnu akciju „Jedan slatkiš – jedno dijete“. Krajnji cilj ove akcije bio je izmamiti osmijeh na dječja lica. Veličina akcije ogleda se upravo u tome – razveseliti djecu povodom predstojećih blagdana.

U akciji su sudjelovali svi učenici naše škole i ovim putem im zahvaljujemo.Od skupljenih slatkiša izradili smo paketiće koje smo podijelili djeci iz socijalno ugroženih obitelji i djeci s posebnim potrebama.

Također, zahvaljujemo svim roditeljima bez kojih ova akcija ne bi bila ostvarena i Crvenom križu općine Kupres na potpori i suradnji.

„Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo činiti mala djela s velikom ljubavlju“
                                                                                                          Majka Terezija